Підсумки VІІІ міського екологічного конгресу «Краса Землі у твоїх руках»
Вітаємо учасників VІІІ міського екологічного конгресу «Краса Землі у твоїх руках»!
За рішенням журі здобувачі освіти КУ Сумська ЗОШ №8 СМР Лимарь Олександра, учениця 11 класу та Білоус Вероніка, учениця 5а класу, нагороджені Грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради.
Вищеназвані здобувачі освіти стали активними учасниками конкурсу та представили дослідження, які увійшли в настпні номінації:
- номінація «Біорізноманіття та його збереження» Білоус Вероніка, учениця 5а класу представила експериментально-дослідницьку роботу на тему: «Квітковий рай у кожну школу», (наукові керівники: Лебединець Н.І., учитель хімії, біології, Щербань Н.М., учитель біології, директор школи, Хвораєва І.М., педагог-організатор);
- номінація «Дослідження екологічного стану довкілля» Лимарь Олександра, учениця 11 класу виконала дослідження «Зміна кліматичних показників внаслідок військових дій в межах м. Суми» (науковий керівник Гавриш В.В., учитель географії).